Posts Tagged ‘сопло’

Про зварювальне устаткування

|

Наприклад в апараті Invertec PC65 іспользовані плазмовий різак з швидким кріпленням.
Це захищає оператора від непередбачених дотиків до елементів під напругою. А також з’являється можливість перемкнути ручний плазмовий різак на автоматичний.
Широкого поширення також набув спосіб зварки в захисних газах. Основним інструментом зварювального устаткування при цьому служить газовий пальник. Сучасний газовий пальник це складний механізм. Найбільш відповідальна її частина це сопло. Воно робить вплив на весь зварювальний процес.
Сопла призначені для підведення газу і направляють його в область зварки так, щоб захистити електрод від непотрібної дії атмосфери. На практиці були виявлені найбільш аптімальниє форми сопла. Звичайно це циліндрові або циліндрові плавно перехідні в конічні. Сопла складної форми застосовуються зазвичай коли потрібна підвищена витрата газу.
Бівают сопла керамічні, а також мідні. Закреплаєтся сопло до головки на переходнике..
Хоча технічний прогрес вивів зварку на абсолютно новий уровен, але не менш актуальний коштує питання про ремонт зварювального устаткування. Сучасні технології перетворили зварювальне устаткування …

сопло →

Інші записи

Плазмова зварка Продуктивний процес високоякісної зварки

|

Проте, її розповсюдження на ринку дуже низьке, що пов′язане з недостатнім розповсюдженням знань про цю систему. Основними умовами успішного використання переваг системи плазмової дугової зварки є точне планування і підготовка її застосування.

Напруга живлення - 1 x230 V
Частота струму - 50/60 Hz
Запобіжник - 1 x 16 A
Зварювальний струм - 3 - 250 A
Розміри Ш x В x Г (mm) - 305 x 260 x 400
Вага - 12 kg

Плазмова зварка

В плазмовій зварці і аргонодугової зварці зварювальна або основна дуга горить між вольфрамовим електродом і деталлю. Але …

сопло →

Інші записи